Tłumaczenie jest często pomijane i zapominane przez ludzi. Prawda jest taka, że ​​tłumaczenie jest o wiele ważniejsze niż wam się wydaje. Jako, że oferujemy wam tłumaczenia w Białych Błotach, to świetnie zdajemy sobie z tego faktu sprawę. W dzisiejszym świecie skuteczne tłumaczenie jest atutem. Nie ma znaczenia, w jakiej branży działasz, czy to w handlu elektronicznym, iGaming czy finansach, mówienie w języku klientów jest priorytetem.

Tłumacz Google (i inne bezpłatne usługi) wykorzystywane na całym świecie od wielu lat i znienawidzone przez nauczycieli języków obcych to niezwykle ciekawa sprawa, zwłaszcza w kontekście dyskusji o pracy tłumacza. Niezaprzeczalnie ich stworzenie było jednym z najważniejszych wydarzeń w tłumaczeniu XXI wieku. Nie ma wątpliwości, że Tłumacz Google to doskonałe narzędzie. Jednak w profesjonalnym tłumaczeniu, nie można na nim polegać.

Tania firma tnąca koszty na wszystkim i udostępniająca swoje treści za pośrednictwem bezpłatnych narzędzi, takich jak Google Translate, zawsze zostanie wykryta. Nie oznacza to jednak tego, że ostatnie zmiany w Google Translate nie wpłynęły pozytywnie na jakość usługi. Dodanie przez Google możliwości uczenia maszynowego uczyni program jeszcze bardziej precyzyjnym. Pomoże również Amazon, który uruchomi podobną usługę. Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) przez Google jest prawdopodobnie przyszłością automatycznego tłumaczenia.

To prawda, że sztuczna inteligencja może znacznie zmienić sektor tłumaczeń, tak jak ma to już miejsce w wielu innych branżach. Jednak w ostatnim teście obejmującym tłumaczenie z języka angielskiego na koreański tłumacze ludzcy wzięli udział w zawodach przeciwko tłumaczeniu maszynowemu gdzie 90 procent tłumaczenia automatycznego uznano za "dziwne pod względem gramatycznym". Tak, język koreański jest znany z tego, że jest wyzwaniem, a tłumaczenie automatyczne nie jest jeszcze gotowe do tego, żeby imitować działanie ludzkiej ręki w tej materii. Dlatego usługi tłumaczeniowe takie jak te, które oferujemy wam w Białych Błotach.