Zapewne większość was zastanawia się dlaczego powinniście zainwestować w takie usługi jak na przykład tłumaczenia oferowane przez Osielsko? Istnieje wiele powodów, przez które powinniście się zdecydować na tłumaczenia. Aczkolwiek, podamy wam jedynie najważniejsze z nich. Mianowicie, istnieje wiele dowodów na to, że oferty dostosowane do lokalnego języka, wymagań i gustów są znacznie bardziej skuteczne:

  • 56,2 procent konsumentów twierdzi, że możliwość uzyskania informacji w ich własnym języku jest ważniejsza niż cena.
  • 74 procent międzynarodowych przedsiębiorstw uważa, że ​​uzyskanie wyższych przychodów z globalnych operacji jest albo najważniejsze, albo najważniejsze.
  • 65 procent międzynarodowych przedsiębiorstw uważa, że ​​lokalizacja jest ważna lub bardzo ważna dla osiągnięcia wyższych przychodów firmy.
  • 71 procent kadry kierowniczej w Ameryce Północnej oczekuje wzrostu przychodów z operacji zagranicznych, sprzedaży i/lub importu.
  • 95 procent chińskich konsumentów online wskazuje wyższy poziom komfortu przy korzystaniu z stron internetowych w ich języku.

Miliony ludzi przemieszczają się z jednego zakątka świata do drugiego, organy wizowe/ambasady wydają wizy, ale jeśli chodzi o przeprowadzkę do stanu nieanglojęzycznego, będą wymagać przedstawienia wiz w języku lokalnym, aby lepiej zrozumieć twój cel podróży. Jest to oficjalnie procedura rozpatrywania wiz, ale większość ambasady nie udziela rekomendacji tłumaczy. Nie chcą (i nie do końca mogą), wpływać na rynek tłumaczy. Dlatego też, to wy musicie zadbać o to, żeby wybrać odpowiednie usługi tłumaczeniowe. Polecamy wam między innymi nasze usługi tłumaczeniowe oferowane w Osielsku.